Davetiye Sözleri

 

 

 

Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umudu ve dileği ile ortak yaşamımıza adım atacağımız bu gecede bizimle olmanızı diliyoruz.

  Bu tatlı heyecanımızın bir ömür sürmesi dileği ve umuduyla ortak bir hayata adım attığımız bu özel günde siz dostlarımızın da yanımızda olmasını temenni ederiz.

 

Yüreğimiz ve sevgimizin götürdüğü yerdeyiz. Sizleri de düğün törenimizde görmekten mutluluk duyacağız.

  Allah'ın emrine uyuyoruz, bir ömür bitmemesini diliyoruz. Bu mutlu günümüz de sizleri de bekliyoruz…

 

Bir ömür sürmesini istediğimiz bu mutluluğumuzun başlangıcında siz değerli konuklarımızı da aramızda görmekten onur duyarız…

 

Allah ile bağladık özümüzü, Peygambere verdik sözümüzü, Mevlam ak eylesin yüzümüzü, Buyrun dostlar gelin beraber yapalım düğünümüzü

 

Yaşam boyunca sürmesini dilediğimiz bu özel günde "evet" derken sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız…

 

Sadece hayatımızı değil düşlerimizi, umutlarımızı, duygularımızı birleştirdiğimiz bu günde içimizdeki sevgiyi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

  Rüya gibi olmasını dilediğimiz düğün törenimizde sizlerin güzel dileklerinizle bizimle olmanızdan mutluluk duyacağız…    Dünyanın en anlamlı “Evet” ‘ini dinlemeye hazır mısınız?
  Biz gördük birbirimiz, sevdik kalplerimizi, hayatımızın en taze yıllarında, bir bütün oldu ellerimiz. Bu mutlu günümüz de sizlerle birlikte olmak dileğiyle….  

İyi günümüzde mutlulukları, kötü günümüzde üzüntüleri bir ömür boyu paylaşmaya söz veriyoruz. Sizleri de bu anlamlı günümüzde yanımızda olmaya davet ediyoruz.

  Sonsuz bir ömre kocaman bir imza atarken sizleri de yanımızda görmekten mutluluk duyacağız…   Geleceğe doğru atacakları bu ilk adımı beraberce yürümek ve mutluluğu paylaşmak üzere sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarlar.
  Yaşamı güzellikleriyle, zorluklarıyla, gözyaşlarıyla, hüzün ve mutluluklarıyla her anında paylaşmaya…  EVET   Bir zamanlar soruyordunuz bize, “ne zaman evleniyorsunuz” diye. İşte artık evleniyoruz düğünümüze bekliyoruz…
  Biz bir yol seçtik hiç bitmeyecek, bir aşk diledik hep yaşayacak, bir yuva kuruyoruz hiç yıkılmayacak düğünümüze katılırsanız mutluluğumuz sonsuz olacak…   Gönülden birbirimizi seviyoruz kalbimiz bir bütün buna tüm kalbimizle inanıyoruz bekarlığa veda edip işte bugün evleniyoruz. Sizleri de aramızda görmek istiyoruz…

 

Sevgi, saygı ve anlayışla temelini attığımız beraberliğimizi sonsuza dek sürdürmeye karar verdik. Nikah törenimizde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.

 

Birlikteliğimizi evlilikle taçlandıracağımız bu mutlu günümüzde aramızda olmanız bizi onurlandıracaktır.

 

Ellerimizin kutsal evlilik bağı ile birleşeceği bu özel günümüzde siz değerli dostlarımızı da aramızda görmek istiyoruz.

  Beraberliğe adım attığımız en özel günümüzde mutluluğumuzu bizimle paylaşmanızı diliyoruz.

 

Allah’ ın emri Peygamber Efendimizin kavliyle birleştirdik ellerimizi, katılımınızla onurlandıracaksınız törenimizi…

  Hayatımızın en mutlu gününü siz dostlarımızla paylaşmak dileği ile…

 

Sevgimizi anlamak, mutluluğumuzu paylaşmak istiyorsanız düğün törenimizde sizlerle olmaktan kıvanç duyarız.

  Beraberliğimizi evliliğe taşıyor ve bir yuva kuruyoruz. Mutlu günümüzde sizleri de yanımızda görmek istiyoruz. 
 

 

Sonsuzluğun başlangıcı olan, iki ruhun birbiriyle buluştuğu, biri yokken diğerinin eksik kaldığı bu yolculuğa bizleri uğurlamanız dileğiyle.

 

 

Bana bir resim çiz, Öncesi ve sonrası olsun

Sonsuzluğun şarkısını çalsın

Yıldızlar gizli, ay parlak olsun

Düğün Törenimizde Sizleri de Aramızda Görmekten Mutluluk Duyacağız

 

 

logo

 

İletişim

 

İletişim

 

 

 

 

Güvenli Alışveriş

Davetiye Markaları Bir EdaNet Projesidir.   
Sayfa Başı